facebook twitter

 

Kurumumuz bünyesinde verilen eğitimlerin hemen hemen hepsinde zihinsel canlandırma tekniği uygulanmaktadır. Eğitimlerimiz aşağıdaki gibidir. Eğitime katılanlara, eğitim sonunda sertifika verilmektedir.

 YAKLAŞAN EĞİTİMLER

MAYIS AYI EĞİTİMLERİMİZ;

HİPNOZ, HİPNOTERAPİ, TEMEL NLP VE FULL EFT EĞİTİMLERİ

(03-04-05 / 17-18-19) TARİHLERİNDE TOPLAM 6 GÜNLÜK PAKET EĞİTİM

EĞİTİM SONUNDA SERTİFİKA VERİLECEKTİR.

DETAYLİ BİLGİ İÇİN LÜTFEN İRTİBATA GEÇİNİZ.

 

 

EĞİTİMLER

 

1- 10 günde Hipnozla İngilizce Eğitimi

2- Hipnotist ve Hipnoterapist eğitimleri.

3- Temel NLP ve İleri NLP eğitimleri

    Koçluk eğitimleri

    (Yaşam Koçluğu, Öğrenci Koçluğu, ilişki koçluğu)

4- EFT ve EMDR terapi Eğitimleri

5- Meditasyon Eğitimleri

6- Anlayarak Hızlı okuma Eğitimleri.

 


     1- 10 Günde Hipnozla İngilizce Eğitimi;

        İlk bakışta çok zor gibi gözükse de zor bir yanı yoktur. Sabahtan akşama kadar süren ve toplam 10 günde 100 saat olan bir eğitimdir. Eğitim başlangıcında normal bir insanda 40 dakika olan konsantrasyon sürecinin zihinsel canlandırma tekniği ile iki saate çıkartılması ve eğitmenlerimizin kullandığı özel teknikler ile tekrara dayalı bir eğitimdir. Her hangi bir seviyeye bağlı kalmadan günlük yaşamda kullanılan İngilizce öğretilmektedir. Gramer üzerinde durulmaz sadece konuşmaya dayalı olduğundan hiç İngilizce bilmeyenleri kapsamaktadır.  Öğretilen İngilizce sayesinde yurt dışından derdinizi kolaylıkla anlatabileceksiniz. Bunun yanı sıra derslerde yapılan bol pratikler sayesinde sıkılma veya bunalma gibi bir problem yaşanmazsınız.

 

        2- Hipnotist ve Hipnoterapist eğitimleri;

       

        Doktorlara, PDR uzmanlarına, Psikologlara, Psikiyatristlere ve bunun gibi bazı meslek dallarına verilen bu eğitim toplam 5 modülden oluşmaktadır. İlk iki modül Hipnotist eğitimi diğer üç modül ise Hipnoterapist eğitimini kapsamaktadır. Eğitimi veren kişi Psikolog ve uluslar arası yeterliliğe sahip Hipnoterapist’dir. Hipnoz ile ilgili her türlü bilgi bu eğitim esnasında teorik ve pratik olarak öğrencilere aktarılmaktadır. Örnek senaryolar ve bilimsel videolar ile desteklenerek eğitim verilmektedir.  Eğitim detayları çok fazla olduğundan Eğitim içeriğinde her modül kendi başına bir terapi şeklindedir.

 

        3- Temel Nlp ve ileri NLP eğitimleri;

       

        Temel Nlp eğitimi toplam 2 gün sabahtan akşama kadar olan bir sürede verilir. Nlp eğitimini alan kişi, gerek kişisel gelişimde gerek etrafındaki kişileri bilgilendirmek için kullanabilir. Koçluk hakkında yeterli bilgiye sahip olur. Bölünmüş bir eğitim şeklinde değilde tam bir bütün olarak eğitim verilir. Eğitim sonunda kişi değişimler konusunda daha fazla bilgiye sahip olarak hayatında olumlu değişiklikler yapmaya başlar. Aldığı sertifika sayesinde isterse danışmanlık yapabilir. İleri Nlp Eğitiminde ise daha çok Koçluk üzerinde durulur. Kişinin kendini geliştirebileceği yaşam koçluğu, öğrenci koçluğu veya kariyer koçluğu gibi. Temel Nlp alan kişiler bir müddet sonra uygulama sonrası İleri Nlp eğitimi alabilirler.

       

4- EFT ve EMDR Eğitimleri;

        Bu iki terapi eğitiminde korku, fobi, öfke, stres yönetimi,  gibi konularda çok rahat bir şekilde uygulanarak istenilen sonuca daha erken ulaşılmayı sağlar. Bir günlük bir eğitim olup kişinin hayatında daha çabuk olumlu etkiler bırakır.

 

        5- Meditasyon Eğitimi;

        Meditasyon hakkında ve çeşitleri hakkında bilgiler verilerek kişinin hızlı bir şekilde odaklanması, konsantrasyonunun artması ve self transı daha rahat bir şekilde gerçekleştirmesi hedeflenir. Bu sayede aldığı eğitim ile daha dingin ve öfke kontrolünü daha rahat sağlayabilen bir kişi olur. Bu eğitimin süresi iki gündür ve sadece Gruplar bu eğitimi alabilir.